Wybielanie zębów lampą


wybielanie

Kanony piękna ulegają ciągłym zmianom, jednak istnieją kwestie, które nigdy nie wyjdą z mody. Jedną z nich jest estetyka uśmiechu: zarówno prosty zgryz, jak i to, żeby zęby były możliwie najbielsze. Nie ma więc nic w tym dziwnego, że wybielanie zębów staje się tak popularnym zabiegiem! Dziś jednak omówimy jednowizytowe wybielanie zębów lampą, znane także pod nazwą wybielanie zębów lampą! Dlaczego to wybielanie zębów lampą jest tak cenione? Jak wygląda taki zabieg? Ile faktycznie kosztuje wybielanie zębów lampą ZOOM czy Beyond? Sprawdźmy to!

Nowoczesna metoda wybielania

Estetyka uśmiechu odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu. Pragniemy czuć się pięknie i stale szukamy opcji na poprawienie naszego samopoczucia. Odpowiedzią na potrzeby pacjentów może być wybielanie zębów lampą, które oferuje efekty już po jednym zabiegu! wybielanie zębów lampą polega na nałożeniu na zęby specjalnego preparatu bogatego w nadtlenek wodoru, mający właściwości rozjaśniające. To właśnie dzięki niemu, wraz z dalszym naświetleniu zębów. Po tym, co zrobi wybielanie zębów lampą zęby stają się wyraźnie bielsze już po jednym naświetleniu. Stąd też warto interesować się, tym, co oferuje wybielanie zębów lampą.

Jednowizytowe wybielanie zębów

Aby możliwe było wykonanie wybielanie zębów lampą, zwane także jednowizytowym, konieczne jest spełnienie pewnych warunków. Przede wszystkim, należy wypełnić wszelkie ubytki próchnicze, ale też pozbyć się stanów zapalnych, infekcji czy też chorób przyzębia. Jeżeli tego nie zrobimy, to jednowizytowe wybielanie zębów, nazywane też jako wybielanie zębów pod lampą, nie przyniesie pożądanych rezultatów, ale też może dużo zaszkodzić! Jeżeli preparat wybielający dotrze do miazgi, może stać się źródłem bardzo nieprzyjemnych konsekwencji. Ból i poddanie się dalszym zabiegom — to chyba nie o to chodzi w zabiegu, jakim jest wybielanie zębów lampą, czyż nie?

Ile kosztuje wybielanie zębów lampą?

Ile jednak kosztuje takie wybielanie zębów lampą? Możemy zauważyć trend w postaci wzrostu zainteresowania wykonaniem tego zabiegu. Swoje robi tutaj także to, że zwiększa się liczba gabinetów, pragnących świadczyć wybielanie zębów lampą. Dla przykładu, w większości stołecznych klinik, takie wybielanie zębów lampą kosztuje około 1000 złotych. Cena ta waha się jednak nawet o 300 złotych. Należy jednak pamiętać o tym, że cena takiego zabiegu, jakim jest wybielanie zębów lampą zależna jest nie tylko od lokalizacji samego gabinetu, ale także od takich kwestii jak renoma gabinetu i samego lekarza!

Kategorie